Appartementen met 1 en 2 slaapkamers

39 Rue d'Arlon- Quartier Léopold
272 appartementen in Brussel – Louizalaan, Lambermont en Europese Unie

Appartementen met 1 en 2 slaapkamers

De Residentie “Chamaris” stelt U een ruime keuze van 1 en 2 slaapkamer appartementen voor (met een bureautafel en balkon of terras) met zorg ingericht door “Flamant Home Interiors”.

Zowel ruim als lumineus, zijn de verblijven voorzien van al het modern comfort (flat screen TV met digitale televisie , internet wifi).

Elk appartement is voorzien van een fraaie parketvloer en een volledig ingerichte keuken.

Aan alles is gedacht voor een maximaal comfort, in een aangename atmosfeer.

Gegarandeerd dat U zich onmiddellijk zult thuis voelen!

Toegankelijkheid
Brussels internationale vliegvelden: Zaventem (25' met de wagen) en Charleroi (50’ met de wagen).
Metro "Trône/Arts-loi/Maelbeek": loopafstand
Trein stations Luxembourg: loopafstand
Zuid Station: 20' met de wagen
Bus standplaats: loopafstand
Taxi standplaats: loopafstand
Europese Unie: loopafstand

1 slaapkamer

2 slaapkamers


Locatie


De Residentie « chamaris » is ideaal gelegen in het hart van de Leopold wijk, dé zakenwijk van Brussel, waar ook de instituties van de Europese Unie (het Parlement, de Commissie,…) zich bevinden.  
 
Vlakbij zijn er gemakkelijke verbindingen met het openbaar vervoer: het station Brussel- Luxemburg en de metro haltes Troon , Kunst-Wet en Maelbeek zijn slechts een steenworp verwijderd. Onze gasten verheugen zich aan alle geneugten die Brussel zijn bezoekers aanbiedt: gerenommeerde restaurants, gezellige bars en talrijke winkels. Niet te missen zijn het Leopold Park en het Jubelpark, ideaal om te joggen of gewoon wat rond te kuieren.  
 
Ontdek Residentie “Chamaris” met zijn comfortabele en stijlvolle appartementen. Twijfel niet tussen werk en vrije tijd. Alles is opgezet om U ten volle van uw verblijf bij ons te laten genieten.  

Benötigte Unterbringung


Tarieven


 Per dag Per maand
Appartement 1 slaapkamer - vanaf 1625 €
Appartement 2 slaapkamers - vanaf 2325 €
Minimum verblijf : 3 Maanden en meer
Speciale kortingen!


Voorzieningen en dienstverlening

Voorzieningen
  • Centrale verwarming
  • koffie machine
  • Afwasmachine
  • Deurparlofone
  • Volledig ingerichte keuken
  • Haardroger
  • Internationale tv-kanalen
  • Magnetron
  • Persoonlijke postbus
  • Wasmachine en droger in het appartement
  • Wasmachine in het gebouw (kelder)
  • Terras of balkon
  • TV in grootste slaapkamer
Bijkomende diensten
  • Wekelijkse schoonmaakdienst
  • WIFI in het appartement

Betaaldiensten
  • Ondergrondse parkeergarage

Neem contact met ons op voor meer informatie

Om informatie te krijgen over beschikbaarheid en het maken van reserveringen in één van onze vestigingen in Brussel, kunt u simpelweg het inlichtingen formulier invullen, ons een email sturen of ons bellen tijdens kantooruren op het volgende nummer +32 (0)2 626 07 76.

Wat onze klanten van hun verblijf bij Immobe zeggen.

Kantoor informatie
Appartement IMMOBE (Groep Aedifica)
331 Louizalaan
1050 Brussel – Belgie

Telefoon: +32 (0) 2 626.07.76
Fax: +32 (0) 2 626.08.81
Kantoor uren:
We verwelkomen u van
maandag tot vrijdag van 8.30 uur tot 18 uur.
Zaterdag en zondag gesloten.

Neem contact met ons op


Wij staan tot uw dienst

Onze staf is toegewijd om ervoor te zorgen dat u de best mogelijke dienstverlening ontvangt, vanaf uw eerste inlichting tot de dag dat u weer naar huis vertrekt. Immobe by Aedifica stelt zich tot doel om uw privacy te beschermen. Wij garanderen dat uw persoonlijke informatie niet verkocht, verhuurd, verhandeld of op een andere manier ter beschikking zal worden gesteld aan een andere partij die niet te maken heeft met uw boeking. Prijzen, diensten en voorzieningen op deze website zijn onderhevig aan veranderingen op ieder tijdstip, zonder waarschuwing. Het zijn slechts indicaties. Onze staf zal u voorzien van het uiteindelijke aanbod.